Tescoma blok na nože PRECIOSO, se 6 noži

Značka: Tescoma

Dostupnost: Skladem    
   
 

Kvalitní nože v bloku

 

Pořiďte si soupravu špičkových kuchyňských nožů uložených v moderním bloku, který se přizpůsobí vaší kuchyni. Proč byste měli?

Nože PRECIOSO mají ručně broušené čepele s „V“ profilem pro bezpečné krájení a řezání bez námahy. Spolu s  unikátním polohovatelným blokem pak tvoří ucelenou krájecí soupravu, která je nejen velmi praktická, ale také mimořádně atraktivní.

 

Omyvatelný blok na nože s nastavitelným sklonem

 

Blok se 6 noži PRECIOSO je hygienický, protože jej lze snadno rozložit a dokonale vyčistit i zevnitř. A nejen to - má nastavitelný sklon, který snadno a rychle změníte překlopením podpěry. Nižší poloha se sklonem cca 35 stupňů je ideální pro plochy se skříňkami umístěnými nad pracovní deskou. Vyšší poloha se sklonem cca 50 stupňů je vhodná např. na kuchyňské ostrůvky.

  

Šest nožů PRECIOSO dodávaných v bloku jsme zvolili tak, aby pokryly veškeré obvyklé kuchařské potřeby. Blok tedy obsahuje:


Nože univerzální 9 cm a 13 cm
Nůž na zeleninu 13 cm
Nůž kuchařský 15 cm
Nůž porcovací 20 cm
Nůž na chléb 20 cm
 


Sada nožů s V profilem + designový blok v jednom

 

Nože PRECIOSO mají rukojeti s protiskluzovou úpravou, takže nikdy nekloužou v dlani. Díky tomu je krájení komfortní a bezpečné. Navíc je lze bez poškození do bloku vkládat ostřím dolů nebo nahoru.

Čepele nožů jsou vyrobeny z prvotřídní německé nožířské oceli a blok z kvalitního, odolného plastu. Na celou soupravu vám proto poskytneme nadstandardní záruku 5 let.

 

//rychlydotaz
//video