Tescoma hrnec na těstoviny PURITY MicroWave

Značka: Tescoma

Dostupnost: Skladem    
   
 

Hrnec na těstoviny PURITY MicroWAVE je vynikající pro snadnou a rychlou přípravu až 4 porcí špaget a těstovin v mikrovlnné troubě bez rizika jejich rozvaření či překypění.  Díky poklopu s vysokým okrajem těstoviny nepřekypí, není potřeba je hlídat. Uvařené těstoviny lze přímo v nádobě s nasazeným poklopem opatřeným otvory pohodlně scedit.

 

V čem hrnec na těstoviny PURITY MicroWave vyniká?

 

Hrnec na těstoviny PURITY MicroWave je vyroben revoluční technologií nanoCARE a má řadu jedinečných vlastností.

 

NEVSTŘEBÁVÁ PACHY POKRMŮPři přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množství cibule, rybích pokrmů apod. nádobí PURITY MicroWAVE nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit.

 NEZABARVUJE SE

Intenzivní barviva přirozeně obsažené v mrkvi, paprikách, rajčatech, kari koření apod. lze snadno opláchnout, nádobí PURITY MicroWAVE barvy z pokrmů neabsorbuje.

 JE ANTIBAKTERIÁLNÍ

Nádobí PURITY MicroWAVE zabraňuje tvorbě bakterií při přípravě i skladování pokrmů, např. mléčných pokrmů, vaječných pokrmů atd.

 PO POUŽITÍ STAČÍ BEZ SAPONÁTU OPLÁCHNOUT

Nádobí PURITY MicroWAVE stačí po použití krátce opláchnout pod tekoucí vodou, mastnota a ostatní nečistoty se z povrchu nádobí snadno spláchnou, není třeba používat saponáty ani nádobí mýt v myčce. 

Nádobí PURITY MicroWAVE je EKOLOGICKÉ, šetří čas, energii, peníze i přírodu.

 

Jaké má hrnec na těstoviny PURITY MicroWave další výhody?

 


speciální poklop má pro bezpečné použití v mikrovlnné troubě a pro snadné cezení uvařených těstovin otvory pro páru
poklop je opatřen odměrkami pro 1 až 4 porce špaget, nádoba stupnicí pro přesné odměření vody podle počtu připravovaných porcí
s původními recepty na vařené špagety/těstoviny, špagety carbonara, špagety aglio olio e peperoncino a špagety al pomodoro.
 


Materiál: špičkový plastový materiál s revoluční povrchovou úpravou nanoCARE.

Údržba: po použití stačí bez saponátu opláchnout, není potřeba mýt v myčce.

Záruka: 3 roky.

//rychlydotaz
//video